Bez krejčovské panny ani ránu

šicí stroj, detail

Každá švadlenka, která šije především oblečení, se neobejde bez jedné podstatné pomůcky, tou je krejčovská panna. Bez ní nelze oblečení dobře ušít a vyzkoušet. Je jedno, zda jde o pouhý koníček nebo formu přivýdělku, tak i tak vám podstatně ulehčí práci.

Avšak i módní návrháři krejčovskou pannu využijí pro svou práci. Snadno na ni mohou zkoušet, upravovat a aranžovat své výtvory a udělat si tak představu o tom, co je třeba na modelu ještě poupravit, změnit, vynechat či přidat.

Aby to nebylo tak jednoduché, tyto figuríny existují ve více variantách a velikostech. Pokud se tedy nespecializujete jen na dámské, pánské či dětské oděvy, musíte jich mít několik. I když vlastně existuje i jedno univerzálnější řešení, figurína nastavitelná do různých velikostí.

žena, švadlena, kuchyňské zástěry

Kvalitní a odolné figuríny vám práci usnadní

V naší nabídce naleznete vše, co ke své práci potřebujete, všechny varianty figurín v mnoha velikostech a dokonce i tu univerzální nastavitelnou figurínu. Tyto kvalitní produkty vám pomohu vaše zakázky odvádět v té nejvyšší přesnosti provedení.
· Figurína dětská ve velikostech: 110 -122, 140 – 152
· Figurína pánská ve velikosti: 48 – 50
· Figurína dámská ve velikostech: 36 -38, 38, 46
· Figurína nastavitelná: tu lze nastavovat libovolně od velikosti S po velikosti XL

Všechny figuríny jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, nemusíte se tedy bát poškození při špendlení. Jsou stabilní, ale zároveň lehoučké. Manipulace i přemístění jsou snadné. Lze je využít k aranžování oblečení i k šití. Umožňují maximální pohodlí při práci.

Pokud tedy šijete či navrhujete oblečení, neváhejte a vyberte si i vy svou figurínu, upotřebíte ji a investované finance se vám brzy vrátí v podobě nadšených zákazníků z vašich stylových, přesně a precizně provedených a naprosto originálních oděvů.

svatební šaty, prodejna