Fádním věcem vstup zakázán!

Internet je plný zajímavých věcích. Můžeme si koupit rohožku která rozesměje ostatní, jídlo můžeme servírovat zcela netradičně a náš pes může mít vskutku nezvyklý pelíšek. Stačí jen trochu se porozhlédnout a mít představu o tom co hledáme, rázem se může naše domácnost pyšnit originálními věcmi.
růžový panter na houpačce
Sbohem strachu
Obavy o to, co řeknou lidé v okolí třeba právě na netradiční nápis na dveřích hoďte za hlavu. Strach dokáže člověka paralyzovat a nedovolí mu dělat to, co by si skutečně přál. Důležité je, zda se to či ono líbí vám a co si myslí ostatní vás nemusí trápit. Možná to bude právě vy, kdo inspirujete své okolí a brzy se to bude kolem vás originalitou jen hemžit.

Kreativní portály
Weby, které sdružují lidé, co mají jedno společné a tím je láska ke kreativitě je mnoho. Stačí zde jen zadat co hledáte případně upřesnit parametry a rázem jsou vám nabídnuty desítky ne-li stovky výrobků. Pokud náhodou nenaleznete, co hledáte můžete zkusit vytvořit poptávku a čekat na nabídky od výrobců kteří jsou ochotni vám vytvořit věc podle vašich představ. Hřejivým pocitem pro vás bude fakt že podpoříte drobného místního výrobce namísto velké zahraniční společnosti.
zvonkohra ze zátek
Trhy
V každém větším městě se konají farmářské trhy, kde máte možnost zakoupit jednak lokální potraviny tak někdy i právě rukodělné výrobky. Od polštářků po košíčky až po různé bytové dekorace. Takové výrobky si zde můžete prohlédnout, což je pro většinu lidí k nezaplacení.
 
Tvořím, tvoříš, tvoříme
Stužky, korálky, balzové výřezy, hodinové strojky, kreativní obchůdky jsou plné nejrůznějších věciček se kterými můžete pustit uzdu své fantazii a vyrobit si něco zajímavého a originálního. Je i mnoho knih zaměřených právě na kreativní tvoření a vy z nich můžete čerpat inspiraci. Zužitkovat se dají věci které už vám doma neslouží a vy je ve své podstatě recyklujete.