I v Česku můžete zažít ty nejluxusnější zážitky pro boháče


.          Luxus v letadle Dvouplošník Bucker Bu 131 – to je jméno luxusu v oblacích, který si nemůže dovolit jenom tak někdo. Říká se, že je to nejlepší letadlo na světě. Kdysi v tomto typu létali váleční piloti v Německu i Británii. Tento let je otevřený a vy si můžete vyzkoušet mnoho akrobatických prvků, jako jsou lety střemhlav nebo hlavou dolů.
Kolem Sněžky poletíte dvě hodiny a bude vás to stát patnáct tisíc.

·         Nejdražší šampaňské
Každý správný snob potřebuje alespoň jednou za čas to nejlepší šampaňské. Vydejte se do Pařížské ulice a navštivte zde Bugsy’s bar, ostatně, tento bar není legendou v okolí jenom pro nic za nic. Právě tady nabízeli sklenku nejdražšího šampaňského na světě a lákali tak na exkluzivitu. Jedna sklenka vyšla degustátora na dvacet tisíc korun. I dnes tady nabízejí spoustu skvostů, například šampaňské z roku 1921, jehož lahev byla vyčíslena na asi sto tisíc korun.

·         Golf
Vyrazte do Karlových Varů, kde můžete na luxusním golfovém hřišti i spát. Tedy v areálu hřiště. Zdejší rezort nabízí luxusní apartmán, odkud budete mít na hřiště nerušený výhled. Pokud si zde chcete zahrát, připravte si tři tisíce korun. Pokud vás zajímá apartmá, připravte se na sedm tisíc i s večeří.

·         Lázně Bělohrad
Jeden z nejlepších spa rezortů u nás nabízí skutečně luxusní relaxační služby. Můžete si vybrat jeden pětidenní relax, kdy vám bude provedeno nespočet masáží, zábalů a jiných služeb. Včetně ubytování a plné penze vás to bude stát asi dvacet pět tisíc korun.

·         Let balonem
Můžete si vyzkoušet neobyčejný let balonem. Ve dne jsou na balony všichni zvyklí, ale pokud se chcete nechat opravdu hýčkat, budete muset vyletět v noci. Noční Praha je jednou z nejkrásnějších. Můžete pozorovat z výše východ slunce, pokud si let naplánujete správně. Bude vás to stát asi dvacet tisíc korun.