Kokosové potěšení

Sušený kokos je velice oblíbený druh ovoce. Získává se z kokosových ořechů, které rostou na kokosových palmách většinou v tropech. Kokosové palmy produkují více než 120 kokosových ořechů ročně. Z celého plodu se využívá prakticky vše. Od lahodné dužiny přes vodu až po slupku. Každá část kokosového ořechu má jedinečné využití. Celkové využití kokosu je velmi zajímavé a rozhodně si zaslouží naši pozornost. Nicméně my se budeme právě teď zabývat naší oblíbenou částí, a to vynikající dužinou.

sušený kokos

Kokosový ořech se sklidí a oddělí se veškeré složky, a to dužina, kokosová voda a skořápka. Ty se pak každá zvlášť upravují. Kokosová dužina se usuší a poté se může dále třeba strouhat nebo krájet na plátky. Na našich internetových stránkách si můžete zakoupit právě takto upravovaný kokos. Je to vynikající pochutina, kterou lze nahradit například brambůrky k filmu. Není jen zdravá a opravdu lahodná, ale také je to dobrý zdroj energie díky svému obsahu tuku. Samozřejmě si o tom můžete přečíst víc na našich internetových stránkách a ujistit se, že koupě našeho kokosu je skutečně dobrá volba.

kokos sušený

Náš internetový obchod samozřejmě nenabízí jen výborné kokosové brambůrky, ale také spousty jiných zdravých pochoutek, které Vám až vezmou dech. V našem sortimentu naleznete nepřeberné množství sušeného, slazeného ovoce, oříšků a sušených ovocných či zeleninových chipsů. To ovšem stále není všechno. Pro podrobnější informace Vám doporučujeme kliknout na výše uvedený odkaz a prohlédnout si naši nabídku podrobně. Samozřejmě tu jsme pro Vás v případě jakýchkoliv otázek nebo nesrovnalostí. Proto na našich internetových stránkách naleznete veškeré potřebné kontaktní informace.

Nejlepší mlsání, je to zdravé. A proto nás neváhejte navštívit. Vybere si u nás opravdu každý a není důvod proč byste právě Vy měli být výjimka.