Nejlepší hry na Facebooku, které chytí a nepustí!

Dnes už neplatí, že jsou hry pouze pro děti. Zahrajte si i vy přes váš Facebooku ty nejlepší hry, které právě frčí. Pokud jste do teď nic na Facebooku nehráli, určitě začněte. Na Facebooku můžete najít nepřeberné množství her, které zvládnete i přesto, že nejste zrovna počítačoví mágové.
 upozornění na snapchatu
Farmville 2
Tato hra je již několik let nejhranější hrou na Facebooku. Velké oblíbenosti se netěší jen mezi dětmi, ale také i mezi dospělými. Jedná se o velmi pěkně graficky zpracovaný simulátor. Vy jste v roli farmáře, který obhospodařuje svůj pozemek. Během vaší práce sbíráte zkušenosti, díky kterým se vám odemykají pozemky a nové vymoženosti. Vypěstované suroviny můžete prodat nebo z nich vyrábět a péct. Postupem času můžete nakoupit i dobytek. Je však nutné se o svá políčka starat, jinak vám úroda uschne.
 korporační tým
Angry Birds Friends
Pokud neznáte tuto již kultovní hru, je nejvyšší čas se seznámit. Jde o hru, která je zařazená do hlavolamů, ale nenechte se zmást. Cílem hry je pomocí ptáků pobít zelená prasata. Hra je navíc zpestřena různými herními koly, které jsou situovány do aktuálního ročního období. Ve hře můžete dokonce soutěžit se svými facebookovými přáteli.
 
Candy Crush Saga
Opět velmi oblíbená hra, která vás chytí a nepustí. Jde o zábavné plnění úkolů v barevném poly. Jde o něco jako puzzle, kdy spojujete sladkosti stejné barvy do různých tvarů. Podle toho kolik jich spojíte a jak se objeví bonusové sladkosti, které vám přihrají více bodů a pomohou vám úkol dokončit. Vše je velmi pěkně graficky zpracované, příjemné růžové prostředí vás vtáhne raz, dva.
 vrhcáby hra
Bubble Witch Saga
Princip této hry je prostý. Střílíte barevné koule z čarodějnického kotle. Aby to nebylo příliš jednoduché, musíte se strefovat do koulí stejné barvy, které postupně ubývají. Nutné je nahrát určitý počet bodů, který je třeba ke splnění kola.
 
Věříme, že se vám hry budou líbit, zabaví vás a pobaví.