Pro vnitřní i venkovní použití

Teploměr do bazénu je vhodným prostředkem jak zjistit, jestli je voda dostatečně teplá nebo studená. Používá se na zjištění hodnoty stupňů Celsia. Lze jej využít jak přímo ve vodě, tak má ještě i další použití. Pomocí něj můžete zjistit i teplotu venkovního prostředí. Změříte s tím stupně okolního prostředí nebo dokonce také domácího uvnitř vašeho domu. Měří jak teplotu vody, tak i okolního vzduchu. Tyto typy se však především hodí do vody.teplomer

Plovací typy

o Některé druhy jsou specifické a mohou plavat na hladině. K tomu jsou určené takzvané plovací typy. Plovoucí teploměr může být samostatný nebo s ozdobou. Plovák ve formě veselého zvířátka je skvělý pro děti. Ty je mají velice v oblibě a rády zjišťují každý den hodnotu vody. V této kategorii existuje nepřeberné množství produktů na výběr. Veselá zvířátka potěší pohledem každé dětské srdíčko. Klasická kačenka nikdy nezklame, ovšem najde se zde i lední medvěd, žralok s brýlemi či oranžová velryba. Existuje jich opravdu mnoho.
o Jiné typy jsou vybaveny provázkem, takže je lze jednoduše připevnit na schůdky či přelivnou hranu. Velice snadno a rychle zjistíte, kolik je v bazéně stupňů, když budete vědět, kam jste teploměr přivázali a kde jej máte hledat. Tyto typy mohou vypadat jako zcela klasické teploměry v bílé, modré či jiné barvě. Existují s provázkem a také s provázkem plovací.
Žádný z teploměrů neobsahuje rtuť. Z toho důvodu jsou plně bezpečné. I pro děti nebo domácí mazlíčky. Nehod s těmito produkty se také stává poměrně hodně, ale nemusíte se strachovat, protože jedovatá rtuť z těchto produktů uniknout nemůže. Žádnou neobsahují a jsou díky tomu plně bezpečné.
Hezky vypadají a jsou praktickými pomocníky, pokud se jedná o vnitřní nebo vnější bazény. Určí vám hodnotu stupňů a vy si můžete být jistí, že do vody můžete rovnou skočit. Samozřejmě, že existují také v elegantní formě a to například nerezové, které vypadají luxusně a moderně. Pokud nejste fandy zvířátek, můžete si vybrat i kulatý typ se sondou. pool