S porostem nebo bez něho?

S uplynutím posledních let, se na krásu ženy hledělo jako na jasnou představu toho, co má obnášet. S ní byl spojený nejen dokonalý zevnějšek, ale především i péče o sebe, co se týče holení na všech místech, kde rostly nežádoucí chloupky.
Kdežto u mužů, bylo jejich ochlupení znakem mužnosti a chlouby, ženy byly svým způsobem nucené k tomu, mít dokonale hladké tělo.
růžové holítko

CO JE MÓDNÍ DNES?

Současná doba se už na toto téma dívá, poněkud volnějším způsobem. Aktuálním trendem je nechat si narůst bohaté podpaží, dát nohám prostor k tomu, aby na nich rašily i chloupky a o intimních partiích ani nemluvě.
Konec konců, je to přirozené a možná i proto se známé osobnosti, které mnohdy určují to, co se nosí a co ne rozhodly, že ukážou všem ženám na světě, že to není žádná ostuda!
ruce na kolenou

JAK SE CÍTÍTE VY – JE ZÁKLAD!

Nehledě na to, co se nosí a co je naopak velké faux pas, měly byste být jako ženy spokojené především samy se sebou. Pokud se vám hladká kůže bez náznaků chloupků líbí a vyhovuje vám, holení ve sprše bude vždy tím, bez čeho z ní nevyjdete ven.
Jestli ale dáváte přednost přirozené kráse a přírodě, která vás stvořila jako bytosti, které taktéž zarůstají, neměly byste se bránit tomu, cítit se ve vlastním těle špatně jenom z toho důvodu, že se přestanete holit.

ZVÝŠENÉ HYGIENICKÉ NÁVYKY

Rozhodnutí seknout s holením, však sebou přináší i zvýšenou pozornost vůči vaší hygieně. Na místech, kde se vyskytují, se obvykle začne pokožka potit a nepříjemně zapáchat. Častější koupání a přirozeně i nějaká kosmetika, by měla být ve vašem případě na prvním místě.
Nejedná se o nic nového, bohatě postačí, pokud budete dbát na to, abyste byly nejen samy sebou, ale i hezky voněly a měly vždy pocit čistoty.
•       Je pouze na vás, co si zvolíte jako váš symbol krásy, který vás bude reprezentovat i v případě, že se najdou lidi, kteří vás za něho budu soudit nebo pomlouvat.
•       Ženy, které nemají strach ukázat pravou ženskou krásu, by měly být mnohem více vážené než ty, které jdou s dobou jen proto, že se to musí.