Seznamte se online!

Jako samostatná tedy jednotka máte život skvělý, ale necítíte se kompletní. Seznámit se nemáte kdy, protože většinu času trávíte v práci a s vlastními dětmi. Přes to vám ve volných chvilkách může chybět partner, se kterým byste všechny starosti i radosti všedního života mohli sdílet. Nyní je velmi populární seznamování přes internet a my jsme za vás vyzkoušeli, jak funguje taková online seznamka.

pár na pláži

Mezi nejlepší podobné portály, kdy se můžete seznámit online údajně patří Tinder. Na takový portál se můžete jednoduše přihlásit přes váš facebookový profil. Některé údaje pro registraci se tedy automaticky vyplní, jiné doplníte sami. Například pohlaví či fotografii si hned na začátku můžete doplnit. Dále po vás aplikace bude chtít telefonní číslo. Pokud třeba nemáte účet na Facebooku, nemusíte propadat panice. Právě telefonní číslo pomůže ověřit vaši identitu a zajistí bezpečnost vašeho účtu.

Hned po přihlášení se vám nabídnou obrázky lidí, které můžete hodnotit. Fotky lidí, které vidíte, můžete hodnotit několika ikonkami. Jednak můžete dát někomu křížek, tím naznačíte, že to není váš typ, nebo můžete dát, že se vám dotyčný líbí nebo můžete dát, že se vám líbí hodně, tak zvaným super like tlačítkem. U každé fotky vidíte, jak se dotyčný jmenuje, kolik je mu let, a jak daleko od vaší polohy je on. Také zde někteří mají uvedeno, čím se živí a co dělají nebo v jaké firmě.

Zajímavé je, že když si budete procházet fotky potenciálních budoucích partnerů, uvidíte spoustu zajímavých věcí. Takže i kdybyste nenašli hned ideálního partnera podle vzhledu, uvidíte spoustu fotek z akcí, dovolených, výletů apod. Už tedy tím zaženete minimálně na chvíli chmury.
kotvy na prstech

I když byly dříve internetové seznamky spíše pro lidi, kteří ve skutečnosti neměli takové ty kvality, které na první pohled zaujmou lidi v blízkém okolí, je nyní trendem šetřit každou chvilku, kterou máme pro svůj pracovní život a využívat možnost seznámení na internetu je tedy velmi in.

Počáteční registrace a prohlížení partnerů je tedy v rámci této aplikace opravdu jednoduché. Otázkou je, jak podle vzhledu člověk může přijít na to, zda je vybraný protějšek pro něj vhodný.

Je třeba si uvědomit, že internetová seznámí jsou ošidná v tom, že na začátku neprobíhají chemické reakce, které probíhají při osobním setkání. Takto můžou tedy vzniknout vztahy, které před sebou nemusí mít budoucnost právě proto, že tam ta chemie na počátku ani není, respektive nebyla by. Na druhou stranu může dojít k seznámení lidí, kteří by se na první pohled nedali ani do řeči, a přitom mají mnoho společného.

Jak je vidět, seznamování online je velmi zajímavé z mnoha pohledů!