Součást každé domácnosti

Ruční práce baví spoustu lidí
Ruční práce jsou způsobem, jak si odpočinout, a jak si vyrobit v podstatě cokoliv. Díky tomu můžete vyrobit něco, co běžně neseženete v obchodech, a taky tím ušetříte nemalé peníze. Jednou z nejoblíbenějších činností je šití. Bývala to výsada žen, ale dnes není ničím neobvyklým, že jde i o mužský koníček. Šít jde v rukách i na stroji, ale k oběma variantám potřebujete látky a nitě. Zároveň patří nitě k základnímu vybavení domácností, protože občas si potřebujete zašít díku na ponožkách nebo přišít upadlý knoflík.

barevné nitě

Klasické galanterie často nemají vše
Šijete a občas potřebujete věci k šití? Máte ve svém okolí galanterie, kde ale není takový sortiment, jaký byste potřebovali? Pak se podívejte na náš e-shop. Najdete v něm spoustu věcí, které by vám neměly chybět. Nitě https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/nite
máme pro klasické šití i pro overlocky, takže si u nás vybere opravdu každý, kdo šije.

Základní barvy i ty neobvyklé
Ne každému stačí ke štěstí a k šití pár základních barev. Někteří lidé šijí i dekorace nebo třeba společenské šaty, u kterých se bez vhodně zvolené dítě prostě neobejdete. Je to i vás případ? Chcete aby vaše výrobky byly opravdu hezké? Pak určitě víte, že záleží i na tom, jakou barvu šití zvolíte. Proto je třeba mít doma vždy tolik nití, kolik máte zhruba látek. Nejde obšívat černou látku růžovou nití, to by opravdu nevypadalo hezky.

špulky nití

Kompletní výbava u nás
Kromě nití máme i krajky, jehly, nůžky, potřeby na pletení i háčkování nebo třeba zipy. U nás na jenom místě nakoupíte všechno, co pro svou tvorbu můžete potřebovat. Nezáleží na tom, jestli šijete na zakázku hodně kusů, a nebo jestli si sem tam jenom zašijete ponožky.
Tip: pokud nám zbyde pár kousků zboží, dáváme ho do výprodeje, kde jej koupíte za skvělé ceny. Nepropásněte šanci nakoupit různé zboží za ještě výhodnější ceny.