Souvisí ztracené mužské svaly s úbytkem chuti na sex?

Ta myšlenka o mužích, se mi honí v hlavě už dlouho. Co to má být? Ano, je příjemné, když je muž upravený, voňavý a milý. Ale muž má být především i samec na lovu samiček, připravený vždy k sexu, který mu zaručí přežití jeho genofondu.

koukání na sochu

K tomu potřebují svaly, aby si dokázali svou samici vybojovat. Ale podívejte se okolo, většina mužů svalnatého jedince opravdu nepřipomíná. Takových je jen pár, kteří se o svá těla zvenčí i zevnitř starají tak jak mají. Většina dnešních mužů má několik kil navíc, břicho jako fotbalový míč či těhotná žena, jejich dech je cítit cigaretovým kouřem a před sexem dají přednost televizi a pytlíku brambůrek. Jak to? Muži totiž velmi zpohodlněli. Místo honby za mamutem sedí za volanty aut, v kancelářích či za výrobním strojem, přidají k tomu nezdravou stravu v nadbytečném množství, cigarety a alkohol a máme tu za pár let z fešného sexu chtivého mládence rozpláclou hroudu tuku, která stojí maximálně o své fyzické uspokojení potřeby a už ho více nezajímá, jak a zda uspokojil i on svou partnerku. On je přeci unavený z práce, kdežto žena, která též chodí do práce, aktivně sportuje a stará se o domácnost i děti, být přeci unavená nemůže.

A se ztrátou svalů a tukem ztíženým pohybem ubývá v mužském těle i hormon testosteron zodpovědný za sexuální potřeby a chování mužů. Muži si to odůvodňují, že stárnou, ale často je tou pravou příčinou jejich nezdravý životní styl povaleče gaučového.
blbnutí o přestávce

A co s tím? Tu hlavní změnu musí udělat především muži sami, musejí se zajímat aktivně o sport, zdravou stravu a přestat kouřit. A jistě brzy uvidí, že jak klesá ručička váhy k nižším číslům, jejich chuť na sexuální hrátky roste. Je na čase zachránit náš lidský rod před vymřením na lenost. Jsme za to zodpovědní všichni. Zkusme třeba jako ženy Povaleče Gaučového mu nenápadně přidávat na talíř místo čtyř knedlíků jen tři, místo velké přílohy přílohu menší a více zeleniny. Pokud chcete, aby se tomu Vašemu vysněnému princi opět vrátila chuť na sex, krmte ho zdravě a pravidelně ho nenápadně vytahujte na procházky či na kolo.