Správná volba žárovek do nového kuchyňského lustru.

Byla jsem na návštěvě u kamarádky Karolíny. Karolína není žádná velká kuchařka, spíš taková sváteční a moderní. No, a protože světem nespravedlnost vládne, Karolína zavelela Radkovi, že už má dost té staré linky, je nepraktická, šuplíky drhnou a už se jí ani nelíbí. Takže Karolína už měla kompletně novou kuchyň a chtěla se pochlubit. Po půl hodince obdivování její nové krásné linky se objevil ve dveřích manžel Radek. „Tak co miláčku? Už bude ta večeře?“

lustr

Zůstala jsem koukat, Karolína asi má nějaký vařící večer. Jenže vařící večer se nekonal. „Večeře zlato nebude, ty prsa, co jsi přines byly celý zelený. Vem si chleba.“ A bylo. Raději jsem po chvíli návštěvu ukončila a šla domů. Další týden měl Radek služební cestu a my si s Kájou chtěly udělat dámskou jízdu s lahvinkou vínečka. Jen co jsem usedla do obýváku, Karolína už rozlívala víno, odběhla do kuchyně a po chvíli jsem slyšela z kuchyně už lítat hromy a blesky. Karolína stála nad talířem, chystala nám pohoštění. Sýr, olivy a vedle balíček šunky.

kuchyň

„Vidíš to? Je zelená! Zase je zelená! Já se na to už vykašlu! Napřed zelený kuřecí prsa, pak mi přitáhl zelený krůtí prsa a dneska koupím šunku a zase je zelená!“ Zuřila Karolína. Přitáhla jsem si balíček blíž, přišlo mi to soustavné zelenání podivné, koukám, čuchám, aha, tady je ten problém. Vzala jsem šunku a Karolínu odvedla do obýváku. „Tak teď koukej, je zelená, nebo ne?“ Karolína koukala doslova jako puk. Šunka pochopitelně zelená nebyla, dokonce určitě nebylo zelené ani to maso předtím. Hold nový lustr do kuchyně osadili žárovkami s tak studeným světlem, které nám ze surovin čerstvých rázem udělá zelené zkažené. Inu, kdybych nepřišla na vínečko, kdo ví, kolik by toho ještě skončilo v koši. Takže varování pro všechny, kteří plánujete nový kuchyňský lustr Light4home.cz. Dejte si opravdu pozor na žárovky, kterými lustr vybavíte.