Využijte naší skvělé nabídky pro rychlé a výhodné řešení Vašich financí

Nebankovní hypotéka amerického typu může být řešením i Vašich finančních problémů. Půjčka amerického typu je totiž bezúčelová a tím pádem ji lze využít na cokoliv. Nemusíte tento úvěr využívat pouze pro nákup či rekonstrukci nemovitosti, ale můžete jej využít i na splacení jiných půjček či na koupi automobilu nebo dokonce pro splacení exekuce. A jak je to možné a jak to tedy funguje?

Jak jistě víte, banky po Vás požadují potvrzení o výšce Vašich příjmů a také si Vás prověřují v registru dlužníků. Stačí jen opravdu malý škraloup a Vaše vyhlídky na půjčku jsou zmařeny. Ale u nás tomu tak není. U naší nebankovní hypotéky totiž nepožadujeme dokládání příjmů a ani si Vás neprověřujeme v registrech a právě proto nezáleží, jestli máte exekuci nebo nestíháte splácet jiné půjčky. Proto můžete naši půjčku využít k vyřešení i těchto zapeklitých problémů.

Jedinou podmínkou k získání naší nebankovní hypotéky je zástava v podobě nemovitosti. Nemusíte si zoufat, pokud žádnou nemovitost nevlastníte, protože můžete využít ručitele, který se za Vaši půjčku zaručí svou nemovitostí a právě proto říkáme, že je naše půjčka dostupná opravdu pro každého. Samozřejmě pro každého, kdo dosáhl věku osmnácti let a je občanem naší republiky. Jak tedy vidíte, není na tom vůbec nic složitého.

Vám stačí jen sednout k počítači a vyplnit náš formulář. Přesně tak. Nemusíte nikam chodit a ani nikoho obvolávat či jinak shánět. Jakmile vyplníte formulář, naši pracovníci se Vám ozvou a dorazí až k Vám, aby dořešili smlouvu. Díky tomu, že nijak nezdržujeme schvalovací proces dokládáním a prověřováním, je naše půjčka schválena již do jednoho dne.

Jak tedy vidíte, naše nebankovní hypotéka je opravdu velmi rychlým, jednoduchým a hlavně výhodným řešením pro Vás pro všechny.