Zapomeňte na předražené hodinové manžely!

Jistě jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste potřebovali instalatéra. Pravděpodobně jste si poradili sami, zavolali na pomoc přítele, nebo rodinného příslušníka, který vám s opravou pomohl. Na drobné opravy koneckonců nikdo instalatéry volat nechce. Řeknete si, že to nestojí za jejich výjezd, jejich a váš čas, a především za ty peníze. Co se týká větších oprav, tam už si ne vždycky poradíme svépomocí nebo pomocí od bližních pro bližní.

plumber

Pokud se vám ucpou odpady, pokazí pračka, bojler, či něco podobného, většinou opravdu voláme o pomoc profesionálům. Pokud zrovna nejste výrobce praček či boilerů. Opět ale tyto nečekané výdaje za větší opravy nás mohou překvapit. Spousta z nás tak opravy odkládá až je situace na spadnutí. Představte si modelovou situaci, kdy máte pocit, že vám špatně odtéká voda v odpadech. Než abyste to řešili, počkáte, až se to zhorší. Voda přece stále odtéká. Sice špatně, ale přece. Nakonec se vám v pátek večer odpady ucpou úplně a nemůžete si ani vyčistit zuby, natož se osprchovat, nebo si vyprat. O víkendu po vás firmy chtějí příplatek, a proto dopadnete tak, že se tři dny raději budete sprchovat u sousedů (pokud s nimi máte dobré vztahy). Není to zrovna ideální. Pro novopečené manželské páry zkouška manželství.

instalatér

Už ale dost negativní energie. Máme pro vás konečně řešení, které je pohodlné, rychlé, a ještě k tomu levné. Rodinná firma A.K. servis jsou odborníci jak na drobné opravy, tak na opravy větší. Instalatér nonstop kanalizace-instalateri.cz vám pomůže s instalatérskými pracemi, topenářskými pracemi, montáží, hledáním úniku vody, čištěním kanalizací, odpadů, s revizemi kanalizací, ale i se zednickými a obkladačskými pracemi. Kvalitní a přátelský zákaznický servis přitom můžete využít jak na objednávku, tak okamžitě v případě havárie. Nenechte vaše drobné opravy eskalovat až do havárií katastrofických rozměrů, a raději ihned volejte A.K. Servis.